O nas

TIME FOR TEAM – Development Consultants wspiera rozwój organizacji, realizując programy doskonalenia efektywności zespołów i ich liderów z wykorzystaniem renomowanych teorii i narzędzi.

Poznaj nas

TIME FOR TEAM jest partnerem Kotter International w Polsce i realizuje światowej klasy programy wspierające wdrażanie zmian – „Leading Bold ChangeTM”.

Nasza firma działa na rynku od 2000 r. początkowo pod nazwą STRATEGIE HR, a od lutego 2008 pod marką TIME FOR TEAM – DEVELOPMENT CONSULTANTS.

W tym czasie zrealizowaliśmy kilkaset projektów rozwojowych, warsztatów, szkoleń i coachingów zarówno dla międzynarodowych korporacji, firm polskich od największych po nieduże firmy rodzinne.

Klienci o nas

 • Firma Time for Team realizowała dla nas warsztaty szkoleniowe z zakresu komunikacji i współpracy w zespole oraz rozwoju umiejętności menedżerskich. Usługa została zrealizowana profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy usługi firmy Time for Team.

  Przemysław RybarczkCzłonek Zarządu Allianz Edukacja S.A.

 • Współpracujemy z firmą Time for Team od 2011 roku. W tym okresie firma zrealizowała dla naszej kadry warsztaty szkoleniowe rozwijające umiejętności menedżerskie. Przeprowadzone szkolenia były inspirujące zarówno pod względem treści jak i formy, wywarły duży wpływ na uczestników i zostały wysoko ocenione w ankietach poszkoleniowych. Nasza firma kontynuuje współpracę z firmą Time for Team.

  Anna NadolskaMenedżer ds. Personalnych Impel SA

 • Time for Team realizowała dla Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości program ukierunkowany na budowanie efektywności zespołu i obejmował analizę indywidualną 360 stopni i pięć dni szkoleniowych. Usługa została wykonana profesjonalnie, dopasowano program do bieżącego zapotrzebowania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy usługi Time for Team.

  Lucyna FormelaKierownik ds. Projektów Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

 • Firma Time for Team zrealizowała program coachingowy „Efektywna współpraca w zespole” dla wyższej kadry kierowniczej Oddziału Regionalnego PZU w Katowicach. Program został przez uczestników oceniony bardzo wysoko i znacznie wpłynął na poprawę atmosfery i komunikacji w zespole. Z przekonaniem mogę polecić konsultantów Time for Team i realizowany przez nich program.

  Anna KowalskaKoordynator ds. Zarzadzania zasobami Ludzkimi Oddział Regionalny PZU w Katowicach

 • Time for Team zrealizowała dla Grupy Coface Poland cykl warsztatów szkoleniowych dotyczącej efektywnej współpracy w zespole oraz rozwoju umiejętności menedżerskich. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy usługi szkoleniowe i doradcze firmy Time for Team.

  Beata MolskaDyrektor ds. Personalnych Grupy Coface w Polsce

Realizowaliśmy projekty dla:

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zapisz się do naszego newslettera

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zapisz się do naszego newslettera